ja

Cześć

Mam na imię Agnieszka. Jestem dyplomowanym nauczycielem języka angielskiego oraz tłumaczem. Od ponad 20 lat organizuję i prowadzę kursy języka angielskiego dla osób indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Moja praca to wspieranie Waszego rozwoju językowego. Bardzo chętnie dzielę się swoją wiedzą i z niemalże równym zapałem, każdego dnia uczę się czegoś od swoich uczniów. Lubię słuchać. W swoich uczniach staram się rozbudzać pasję do poznawania świata przez angielski. Motywuję, zachęcam do samodzielnego eksplorowania, eksperymentowania, podejmowania ryzyka w poruszaniu się po języku obcym.

Moja praca to praca-pasja. Interesuje mnie wszystko co związane jest z językiem, komunikacją oraz edukacją.

Zajęcia prowadzę osobiście. Współpracuję również z grupą profesjonalistów – lektorów do zadań specjalnych. Jeśli masz specyficzne potrzeby, możesz liczyć na nasze wspólne doświadczenie.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
zajęcia standardowe
zajęcia online
wyjazdy językowe
tłumaczenia

indywidualny kurs angielskiego Wrocław, angielski Wrocław, angielski Kobierzyce, angielski Bielany Wrocławskie, angielski Tyniec Mały, angielski Domasław, angielski Smolec, angielski Mokronos, angielski Krzyki, angielski Oporów, angielski z dojazdem, przygotowanie do egzaminów, FCE, CEA, TOEFL, IELTS, angielski konwersacje, tłumaczenia