Magdalena Palmer - psycholog, psychoterapeuta

Należę do grupy osób definiującej się: „nie mam talentu do języków”. Czy to się zmieniło dzięki lekcjom? Nie wiem, ale na pewno przestało mieć znaczenie. Styl prowadzenia przez Agnieszkę zajęć sprawia, że zaczynasz mówić, mówić i nawet nie wiesz, kiedy staję się to nauką 🙂

Od kilku miesięcy mieszkam z rodziną w anglojęzycznym kraju. Dwa lata temu powiedziałabym, że to nierealne lub szalone. Dzisiaj bez problemu nawiązuję relacje z ludźmi po angielsku i to jest niesamowite.

Magdalena Palmer
psycholog, psychoterapeuta

Na bezludną wyspę zabrałabym: Psa, farby, książki i kawę, potem bliskich i już nie byłaby bezludna 🙂

Karolina Jóźwiak - specjalista w dziale spraw międzynarodowych

Polecam Agnieszkę wszystkim tym, którzy chcą poprawnie i bez oporów komunikować się w języku angielskim. Zajęcia odbywały się zawsze punktualnie. Każda lekcja to zaskakujący i niebywale interesujący temat! Bardzo swobodnie się rozmawiało, co powodowało, że języka uczyłam się niemal podświadomie. Agnieszka jest lektorem w pełni profesjonalnym. U mnie zniknęła bariera w mówieniu! Maksymalnie wykorzystaliśmy wspólny czas.

Z pełną odpowiedzialnością i życzliwością rekomenduję wszystkim!

Karolina Jóźwiak
specjalista w dziale spraw międzynarodowych Politechniki Wrocławskiej

Fanka gorącej czekolady i tatara uwielbiająca ogniska w gronie znajomych i nieznajomych!

Grzegorz Wysocki - manager

Indywidualne podejście do ucznia, przygotowana każda lekcja. Pierwsze zajęcia z j. angielskiego dzięki którym zacząłem czytać tekst ze zrozumieniem i mówić. To wszystko dzięki systematycznemu utrwalaniu materiału na zajęciach. Dzięki zajęciom bez stresu używam j. angielskiego w pracy zawodowej.

Grzegorz Wysocki
manager

Jacek Wojtera - analityk IT

Co mi się podobało najbardziej? Wszystko! Podjąłem naukę angielskiego z wielkimi obawami po bardzo długiej przerwie. Moje obawy, jak się okazało już na pierwszych zajęciach, były zupełnie niepotrzebne. Ustaliliśmy z panią Agnieszką indywidualny zakres kursu dedykowany dla mnie. Zajęcia prowadzone były z wykorzystaniem różnorodnych ćwiczeń (ciekawe teksty, gry oraz materiały audio). Kreatywność pani Agnieszki w przygotowywanych na kolejne zajęcia materiałach jest godna pozazdroszczenia. Na zagadnienia z gramatyki poświęcaliśmy tyle czasu, ile tego wymagał mój poziom wiedzy. Celem zajęć zawsze była satysfakcja z opanowanego materiału, a nie wyścig z czasem.

Język angielski wykorzystywałem w pracy w celu opracowywania dokumentacji a także w trakcie spotkań biznesowych.
W czasach przed Covid, gdy istniała turystyka, znajomość języka angielskiego otwierała nowe lub rozszerzała istniejące opcje w trakcie podroży zagranicznych …. nooo może poza Francją 😉

A i jeszcze last but not least uczę się języka włoskiego tylko z angielskich podręczników.

jacek wojtera
analityk IT

po pierwsze: mam fioła na punkcie Włoch, chociaż w czasach epidemii jest to uczucie bez wzajemności 🙂

po drugie: rowery dla podtrzymania formy fizycznej i psychicznej ale także do oglądania w TV (Tour de France) a jeśli wróci taka możliwość to znowu na żywo!

po trzecie: historia średniowiecznej Europy

Nina Palmer - uczennica

Zajęcia były zawsze bardzo urozmaicone i ciekawe. Zero nudy. Na zawsze zapamiętam nasze gry planszowe po angielsku czy lekcje o zwierzętach. Nigdy nie miałam ich dosyć.

Obecnie uczę się w międzynarodowej szkole średniej, co jeszcze niedawno wydawało mi się niemożliwe. Teraz czytam Makbeta w oryginale i poznaję ludzi z wielu krajów.

Nina Palmer
uczennica

Fanka Harrego Pottera, miłośniczka matematyki, chemii i biologii, zakochana w swoim psie.

Monika Spychała - Przedsiębiorca

Po siedmiu latach odnieść się do naszych spotkań bez emocji jest trudno. Spotkań bo to już nie zajęcia, rozmów bo już nie konwersacji. Rozmów na wiecznie niewyczerpane tematy. Czasem poważne, a najczęściej te życiowe. Prawie zawsze o filmie 😉 Nigdy wymuszone.

Nieustanny kontakt z językiem angielskim wynika nie tylko z moich potrzeb zawodowych czy konieczności pomocy dzieciom w lekcjach. Dla mnie to umiejętność swobodnego poruszania się w naszej rzeczywistości, możliwość zaśpiewania moich ulubionych hitów przy opuszczonej szybie w samochodzie i najzwyczajniej w świecie satysfakcja.

Monika Spychała
przedsiębiorca

Miłośniczka eklerek. Uwielbia kulinarnie eksplorować miasto i obejrzeć dobry film w towarzystwie przyjaciół.

Justyna Michalak-Królicka - adwokat

Naturalny kontakt z językiem angielskim w formule nauki poprzez dyskusję. Przekazywanie informacji zwrotnej na temat postępów i obszarów do dalszych ćwiczeń. Przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm przekazywania wiedzy. Otwartość na nowe zakresy słownictwa, szczególnie w języku angielskim prawniczym. Szczerze polecam rozwijanie umiejętności językowych z English On.

Justyna MICHALAK-KRÓLICKA
ADWOKAT

miłośniczka wypraw górskich i pływania

www.jmkadwokat.pl